MC

Postavy ze seriálu HM

14. února 2011 v 19:57 | *MC*
Miley Stewartová

s
Ahoj, to jsem já, Miley! Pššš, jsem také Hannah Montana, ale to vědí pouze mí nejlepší kamarádi. No, rodina to vlastně ví taky - táta Robby a můj vykutálený brácha Jackson. Ale na to, jak je vykutálený, je docela fajn!Víte, kdyby všichni věděli, že jsem rocková hvězda, pořád by mě honili fotografové a fanoušci, a já bych nemohla normálně žít… nedali by mi pokoj ani známí, kteří zatím netuší, že jsem to já! Je skvělé jet na šnůru a vystupovat jakohvězda, ale když slezu z pódia, chci už zas být normální holka.

Každopádně doufám, že se mi podaří si to své skutečné já uchovat jen pro sebe, tedy pro sebe - však víte. Ale je to fuška. A aby toho nebylo málo,tak na střední pomalu končím a budu se muset rozhodnout, co dál!

Hannah Montana 

Shh
Jo, tak to jsem já. Jedinečná Hannah Montana!
Vím, co si myslíte. Copak asi o sobě prozradím, když jsem taková tajnůstkářka?
No… klidně vám prozradím, jakou mám nejraději zmrzku: pohár s oplatkama! Také ráda poslouchám šplouchání vln pod oknem. A mám pár bezva kámošů, kterým se se vším svěřuji!
Život hvězdy není vůbec tak skvělý, jak se může zdát. Je to velmi vysilující a problematické. Za slávu se těžce platí. Naštěstí mám ale skvělou rodinu a pár kamarádů, kteří mě drží na vodou!

Lilly Truscottová

Lilla
Ahoj, já jsem Lilly! Doufám, že dávate pozor! Co mám ráda… své vlasy, svůj klobouk, a samozřejmě pláž - nikdy nezapomeňte na krém na opalování! No jasně - a taky nejlepší kámošku Miley!
Když zrovna netrávím čas s Miley - nebo Hannah Montanou - jak ji znáte - chodím na její koncerty! Ale ne jako já, samo. Převlékám se za Lolu Luftnaglovou! Sledujte mě… jednou budu taky slavná!  

Lola Luftnagleová

jj
Tak jako potřebuje Batman Robina, potřebuje zázrak v blond paruce Hannah Montana mě! Jsem jí vždy nablízku. Také, ehm, v paruce.

Když se podíváte pozorněji, zjistíte, že jsem Lilly! Hledala jsem způsob, jak být s Hannah a užívat si jejího velkého světa! A tak jsme vymysleli postavu,která se může s Hannah objevovat na veřejnosti - její báječnou asistentku Lolu!Jackson StewartRam
Zdar! Tady Jackson! Jo… jedinečný Jackson! Jasně, holky na mě letí! No, teda, berou mě… tak jo, neposílají mě vyloženě k čertu, ale tak nějak se zatím moc nechytám, no.
Ale musím říct, že co jsme se přestěhovali na slunečné Malibu v Kalifornii, tak si dost užívám. Táta píše muziku a sestra Miley je vlastně Hannah Montana! Ech… od mě to nevíte!
Jako ségra je fajn. Mohlo by to být horší - Lilly by mohla být moje ségra - BLÉÉ!

Robby Ray

s
Nazdar, já jsem Robby. Jsem táta Miley a Jacksona. Jsou to bezva děcka, i když by mohla být poslušnější!
Asi bych se neměl moc chlubit, že moje báječná dcera je Hannah Montana - jsem na ni hrozně pyšný!Na Jacksona jsem pyšný také. Sice ještě nevím úplně přesně, kvůli čemu, ale jsem!


Rico 

sds
Čau! To jsem já, jedinečný a neodolatelně krásný Rico! Když nemusím vězet ve škole, rád oslňuji všechny holky na pláži svými svaly!
Milují to! Hlavně Miley! Ta je do mě fakt udělaná! Vím to! 


Kopírujte se ZDROJEM !!


Miley Cyrus to Host SNL

14. února 2011 v 18:09 | *MC*

n
●Pá. 11 února 2011


Živě z New Yorku, to je Miley Cyrus!

Miley, 18, bude hostit Saturday Night Live poprvé 5. března

Miley, která nedávno zabalené film Tak Undercover, předvedou její komediální kotlety, ale ne její vokální dovednosti: samostatná hudební host se připojí Cyrus v noci.

A velkou otázkou zůstává: Bude Miley se objeví na Miley Cyrus Show, náčrtek, kde SNL castmate Vanessa Bayer paroduje mladé hvězdy? To by bylo, mít rád, docela v pohodě!

Photoshoot Marie Claire

11. února 2011 v 21:33 | *MC*
Měly to být PhotoShooty ale mám ||AVATARY||

HH
DD
d
f

‘Hannah Montana Forever’ Finale

23. ledna 2011 v 10:37 | *MC*

Big Bang” to be a Film!

23. ledna 2011 v 10:34 | *MC*

Xey
Miley je máma, Tish Cyrus, spojila své síly s producentem veterána Hollywood se obrátit na "velký třesk", hudební video do full-foukané celovečerní film.
A zdroje říkají, Miley doufá, opakovat její roli a video hvězda ve filmu.
Tish Cyrus je partnerství na projektu s Suzanne Todd, výrobce za takovými hity jako Alenka v říši divů, Austin Powers série a Memento, přizpůsobit příběh založený na vyprávění řekl ve videu (která měla svou světovou premiéru v listopadu loňského roku se výhradně na E!).
Hudební video, hrát Cyrus a herec Kevin Zegers, ukazuje na obrazovce pár zapojení v sérii tajemně romantických charakteristik, které rozostřují fantazií a realitou.
Tish a Todd jsou násadová skript s hudebními spolupracovníky Miley Rock Mafia, píseň a videoklip producent.
"@ Antonina_Armato Jen měl setkání s Tish Cyrus a Suzanne Todd pro"velký třesk "být dělán do filmu!" Rock Mafia duchovní Antonina Armato tweeted pondělí.
Když kontaktováni E! Zprávy, Armato potvrdil film plány, ale odmítl prozradit podrobnosti, jednoduše volat plánovaného přizpůsobení "epos".


Teen Vogue-DUBEN 2010

22. ledna 2011 v 12:28 | *MC*
Objevila se přední stránka časopisu Teen Vogue.Zatím pouze v menší velikosti.


jojo

Cystic Fibrosis Foundation

15. ledna 2011 v 16:30 | *MC*


jo
V rámci svého dostat Ur dobře na kampaň Miley Cyrus zaznamenal zvláštní zprávu pro cystickou fibrosou nadace musí být uvedeny v dechu nadace Život Gala. Můžete se dozvědět více o práci Miley je pomáhat ostatním při GetUrGoodOn.org po dívat na video níže a uvidíte, jak se jí půjčil ruku na cystickou fibrózu nadace.


Miley byla v Německu !

2. ledna 2011 v 14:28 | *MC*
Právě jsme zjistila že Miley Cyrus byla v německu !
Doufám že přijede i do ČR ;))
ok

Rozhovor 0.1

1. ledna 2011 v 22:00 | *MC*
Všechno je jako vzhůru nohama když do místnosti vstoupí Hvězda seriálu "Hannah Montana" Miley Cyrus(15), jako by vyšlo sluníčko. Při našem rozhovoru vesele vypráví o ………

Náš Web: V seriálu Hannah Montana hraješ hned dvě role: Hannah a Miley. To bys nám Měla vysvětlit!

MILEY CYRUS:No jasně! Takže hraji vlastně jen jednu osobu, tedy Miley. Je to holka, která
jo
chodí na střední školu v Malibu a vlastně má úplně normální život - až na to, že každý večer stojí na jevišti s blonďatou parukou jako popstar ,,Hannah". O Její dvojím životě ví jen její rodina a nejlepší kamarádi.

Náš Web:Jsi v soukromí podobná své seriálové postavě?

MILEY CYRUS:Ano,a dokonce 100%. Je to holka, která žije svůj sen a dělá pro něj všechno. Stejně jako já…..

Náš Web:Jak jsi tu roli dostala?

MILEY CYRUS: V jedenácti jsem šla na casting. Tehdy si producenti mysleli, že jsem moc mladá. Ale ani o rok později nenašli nikoho, kdo by se na tu roli 100% hodin - a znovu mě pozvali. A to už jsem je přesvědčila.

Náš web:Pocházíš z Nashvillu v Tennessee. Natáčíš ale v Los Angeles….

MILEY CYRUS:S celou rodinou jsme se přestěhovali do Kalifornie, kde se seriál natáčí. Vlastně pocházím z Malého městečka u Nashvillu, které leží na jihu USA. Mimochodem můj
ok
pravý táta táta hraje v seriálu mého Taťku! Nechceme se jako rodina rozdělit, proto jsme přijeli společně. Mám tři nevlastní Sourozence, Jednoho staršího bratra a Mladší sestru.

Náš Web:Jaké to je natáčet s Vlastním tátou?

MILEY CYRUS:Na jednu stranu je zvláštní, že je pořád se mnou. Koneckonců je mi 15 a občas si potřebuju odpočinout - na druhou stranu je cool, že tu je a pomáhá mi. Když se chci na něco zeptat nebo něco potřebuji, je hned po ruce J.

Náš Web:V Americe máš už sta 1000 fanoušků. Oslovují tě na ulici?
MILEY CYRUS:Pořád! Všude, kde se objevím, mě poznávají. To je v některých situacích dost otrava, ale vlastně mi to připadá super. Sama jsem se pro tenhle život rozhodla - a je mi jasné že pro slávu musím obětovat čas svého soukromí!

Náš Web:Jaký nejšílenější zážitek jsi měla s Fanoušky?

MILEY CYRUS: Často se mi stává, že mě vyhazují z Obchodů. Ptáte se proč? Takhle jdu Nakupovat, a najednou se kolem mě seběhne tolik Fanoušků, že se toho Prodavači bojí a tak nakupuji Online!

Miley oslavila 18té narozeniny

1. ledna 2011 v 13:44 | *MC*
Miley Cyrus oslavila 23. listopadu 2010 18té narozeniny !
Tím pádem samozřejmě přeji všechno nej ;)
Miley narozky oslavovala už trochu dřív,ale to nic nemění,na to že to byla skvělá oslava :)
Oslava nejllepčejší
 
 

Reklama